Zasilacz ATX 500W Akyga Basic AK-B1-500E Fan12cm P4 3xSATA
Symbol: AK-B1-500E
98.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Zostaw telefon
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Pasywne
Sprawność: 70% pod typowym obciążeniem
Certyfikat: CE, RoHS, REACH
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Średnica wentylatora: 120 mm
Wtyczka zasilania: SATA x 3, ATX12V P4, Molex 4-pin x 2, ATX 20+4pin, mini-Molex x 1
Modularność: Brak
Długość kabli: 30 - 60 cm
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 85
Waga netto (kg): 1.010
Opakowanie: EcoBox
Informacje dodatkowe: Wyłącznik mechaniczny, Uziemienie
Standard zasilacza:
ATX
PFC:
Pasywne
Zabezpieczenia:
Opakowanie:
EcoBox
Modularność:
Brak
Wymiary [G x S x W] (mm):
140 x 150 x 85
Waga netto (kg):
1.010
Certyfikat:
CE, REACH, RoHS
Ilość wentylatorów (max):
1 szt.
Maksymalna moc zasilacza:
500 W
Przeznaczenie zasilacza:
Komputer stacjonarny
Sprawność:
70% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora:
120 mm
Wtyczka zasilania:
ATX 20+4pin, ATX12V P4, mini-Molex x 1, Molex 4-pin x 2, SATA x 3