Zasilacz 80Plus Bronze | PL650D-FC | 650 W
Symbol: R-PL650D-FC0B-EU-V2
264.00
szt.
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Odbiór w punkcie DPD Pickup 12.99
Zostaw telefon
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
160.00 mm
Package features / Gross height (mm):
86.00 mm
Package features / Gross width (mm):
150.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
419 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
240.00 g
Package features / Plastic (No PET):
60.00 g
Package features / Tare weight (kg):
0.30 kg
Package features / Volume (m3):
0.00 m³
Package features / WEEE tax:
No
Technical details / Gross weight:
1.40 kg
Technical details / Net weight:
1.10 kg
Technical details / Producer:
Deepcool
Technical details / Producer product family:
80Plus Bronze PSU
Technical details / Producer product name:
PL650D-FC
Warranty:
60 miesiąc
Zarządzanie energią / Moc nominalna:
650 W