-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zamrażarka skrzyniowa GORENJE FH14EAW
Symbol:
FH14EAW
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3838782764493 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Kolor produktu | Biały |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 183 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 120 W |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Głębokość produktu | 559 mm |
| Szerokość produktu | 625 mm |
| Waga produktu | 27 kg |
| Wysokość produktu | 854 mm |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność zamrażarki netto | 142 l |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Pojemność zamrażarki brutto | 7 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min) | 10 °C |
| Temperatura zamrażarki (maksymalna) | 43 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Waga wraz z opakowaniem | 29,1 kg |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Szerokość opakowania | 655 mm |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Typ lamp | LED |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zamykanie | Tak |
| Pojemność netto | 142 l |
| Szerokość | 655mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 890mm |
