-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zamrażarka do zabudowy GORENJE FNCI517E41WF
Symbol:
FNCI517E41WF
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3838782955433 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Typ zawiasu drzwi | Zawias przesuwny |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Wewnątrz |
| Ilość szuflad zamrażarki | 5 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba półek w zamrażarce | 7 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Technologia przetworników | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Prąd | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 99,6 |
| Roczne zużycie energii | 244 kWh |
| Obciążenie | 210 W |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 66 kg |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Liczba poszczególnych stref temperatur | 1 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Temperatura zamrażarki (maksymalna) | 43 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 43 °C |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Pojemność zamrażarki netto | 235 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min) | 10 °C |
| System No Frost | Tak |
| Wysokość opakowania | 1878 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 kg |
| Głębokość opakowania | 585 mm |
| Szerokość opakowania | 585 mm |
| Wskaźnik wysokiej temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Alarm temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Pojemność netto | 235 l |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Nie |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 585mm |
| Wysokość | 1878mm |
