-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zakrzywiona deska transferowa Mobiglide 240507
Symbol:
240507
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5740001403473 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Materiały | Polipropylen |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 348 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Szerokość | 101mm |
| Długość | 725mm |
| Wysokość | 378mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Regularnie sprawdzaj stan techniczny urządzenia.
• Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio stabilne przed użyciem.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi wskazanej przez producenta.
