Uchwyt do tablic informacyjnych NEWSTAR Neomounts FPMA-C050BLACK 76,2cm (30") Czarny
Symbol: FPMA-C050BLACK
Gwarancja 60 miesięcy
260.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Waga netto opakowania 1,54 kg
Materiał obudowy Stal
Kolor produktu Czarny
Waga produktu 1,54 kg
Wysokość produktu 850 mm
Głębokość produktu 130 mm
Waga wraz z opakowaniem 1,5 kg
Szerokość opakowania 250 mm
Wysokość opakowania 530 mm
Głębokość opakowania 60 mm
Zakres regulacji wysokości 600 - 850 mm
Typ regulacji wysokości Ręczny
Zakres kąta nachylenia 0 - 40°
Regulacja pochylenia Tak
Kąt pochylenia 40°
Obrotowe Tak
Regulacja wysokości Tak
Kąt obrotu 180°
Obracany 0 - 180°
Zakres regulacji głębokości 0 - 130 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) 5 szt.
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 270 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 320 mm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 545 mm
Produkty na paletę (UE) 120 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 7326909890
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 10,5 kg
W opakowaniu zbiorczym waga netto 7,7 kg
Maksymalny uchwyt VESA 100 x 100 mm
Interfejs do montażu panelu 50 x 50
Interfejs do montażu panelu 75 x 75 mm
Typ mocowania Sufit
Minimalny uchwyt VESA 50 x 50 mm
Minimalna wielkość ekranu 25,4 cm (10")
Maksymalny udźwig 20 kg
Maksymalna wielkość ekranu 76,2 cm (30")
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy 1
Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) 20 kg
Szerokość 60mm
Długość 530mm
Wysokość 250mm