Uchwyt Iiyama DS1002D-B1 - stand z ramieniem regulowanym
Symbol: DS1002D-B1
Gwarancja 24 miesięcy
485.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Regulacja wysokości Tak
Zakres kąta nachylenia -85 - 15°
Kąt obrotu wokół osi 0 - 90°
Zakres regulacji wysokości 200 - 340 mm
Kąt obrotu 100°
Kąt obrotu 180°
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85299097
Interfejs do montażu panelu 100 x 100
Interfejs do montażu panelu 75 x 75 mm
Maksymalny udźwig 10 kg
Maksymalny uchwyt VESA 100 x 100 mm
Typ mocowania Biurko
Maksymalna wielkość ekranu 81,3 cm (32")
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy 2
Minimalny uchwyt VESA 75 x 75 mm
Minimalna wielkość ekranu 25,4 cm (10")
Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) 10 kg
Szerokość 430mm
Długość 170mm
Wysokość 690mm