Thomson 43UG4S15 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Symbol: 43UG4S15
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pamięć RAM 2 GB
Kolor podstawy Czarny
Wyświetlacz z możliwością rolowania Nie
Stojak typu Stojak na nogach
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Standard VESA Tak
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Internal
Tryb energooszczędny Tak
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 51 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 50 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Głębokość (bez podstawy) 85 mm
Wysokość (bez podstawy) 556 mm
Szerokość (bez podstawy) 957 mm
Waga (z podstawą) 6,3 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 957 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 172 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 591 mm
Współpraca z Asystentem Google Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Tryb Hotelu Tak
Wersja Bluetooth 5.1
Bluetooth Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć JPG
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć GIF
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio MP3
Kontrola rodzicielska Tak
Redukcja hałasu Tak
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo MP4
Obsługiwane formaty plików wideo MOV
Obsługiwane formaty plików wideo WEBM
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo 3GP
Obsługiwane formaty plików wideo FLV
Obsługiwane formaty plików wideo MPG
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Liczba rdzeni procesora 4
Głębokość opakowania 126 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,4 kg
Wysokość opakowania 625 mm
Szerokość opakowania 1060 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Podstawa biurkowa Tak
Głębia kolorów 10 bit
Technologia wyświetlacza LED
Typ podświetlenia LED Direct-LED
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kolory wyświetlacza 1 miliard kolorów
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD 4K Ultra HD
Podświetlenie LED Tak
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 43"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Ustawienia korektora Tak
Ilość głośników 2
Wbudowane dekodery dzwieku DTS Digital Surround
Wbudowane dekodery dzwieku Dźwięk Dolby
Moc wyjściowa (RMS) 16 W
Wejście PC (D-Sub) Nie
Moduł CI+ Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.1
Ilość portów HDMI 3
Wsparcie aplikacji Google Google Cast
Maksymalny rozmiar karty pamięci 32 GB
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
HbbTV Tak
Tryby inteligentne Sport
Tryby inteligentne Żywy
Tryby inteligentne Gra
Tryby inteligentne Standardowy
Tryby inteligentne Energooszczędność
Tryby inteligentne Film
Smart TV Tak
Zainstalowany system operacyjny Google TV
Szerokość 1360mm
Długość 207mm
Wysokość 810mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
2 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"