Thomson 43MG7C15 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny 320 cd/m2
Symbol: 43MG7C15
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Procesor Cortex A75x2&1.3GHz + Cortex A55x2&1.15GHz
Pojemność pamięci wewnętrznej 2 GB
Kolor podstawy Czarny
Stojak typu Nóżka centralna
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Standard VESA Tak
Kolor produktu Czarny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 54 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 53 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Typ zasilacza Internal
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Głębokość (bez podstawy) 89 mm
Waga (z podstawą) 10,1 kg
Wysokość (bez podstawy) 556 mm
Szerokość (bez podstawy) 957 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 281 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 957 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 587 mm
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Tryb Hotelu Tak
Sterowanie głosem Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Wersja Bluetooth 5.0
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Bluetooth Tak
Kontrola rodzicielska Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Obsługiwane formaty plików wideo MPG
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo 3GP
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo WEBM
Obsługiwane formaty plików wideo FLV
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo MP4
Redukcja hałasu Tak
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio MP3
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć JPG
Waga wraz z opakowaniem 12,5 kg
Wysokość opakowania 675 mm
Głębokość opakowania 162 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 1060 mm
Głębia kolorów 10 bit
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 144 Hz
Jasność 320 cd/m²
Natywna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Przekątna ekranu 43"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Technologia wyświetlacza QD-Mini LED
Kąt widzenia w poziomie 178°
Typ HD 4K Ultra HD
Natywna proporcja obrazu 16:9
Długość przekątnej ekranu (cm) 109 cm
Współczynnik kontrastu (typowy) 5000:1
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Ilość głośników 2
Ustawienia korektora Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS Digital Surround
Moc wyjściowa (RMS) 24 W
Wyjście audio (prawe/lewe) 2
Moduł CI+ Tak
Audio Return Channel (ARC) Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Wersja HDMI 2.0/2.1
Wyjścia słuchawkowe 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów HDMI 4
Wsparcie aplikacji Google Google Cast
Pamięć użytkownika 32 GB
Procesor wbudowany Tak
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
HbbTV Tak
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
Aplikacje muzyczne Spotify
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo Apple TV
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo YouTube
Zainstalowany system operacyjny Google TV
Szerokość 1360mm
Długość 207mm
Wysokość 810mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"