-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Termometr do żywności 2 w 1 Uni-T A63
Symbol:
58161-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750563021 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Termometr do żywności 2 w 1 Uni-T A63
Termometr UNI-T A63 to urządzenie 2 w 1, które łączy szybki pomiar bezdotykowy na podczerwień z dokładną sondą składaną, dzięki czemu pozwala wygodnie kontrolować temperaturę zarówno na powierzchni, jak i wewnątrz żywności. Szeroki zakres pomiaru i szybka reakcja ułatwiają codzienną pracę, a obrotowy wyświetlacz oraz funkcja różnicy temperatur zwiększają czytelność i precyzję. Dodatkowo wskaźnik HACCP wspiera ocenę bezpieczeństwa żywności, a solidna, wodoszczelna obudowa IP65 i odporność na upadki sprawiają, że sprzęt dobrze sprawdza się w wymagających warunkach.
W zestawie
- termometr UNI-T A63
- wbudowana, składana sonda pomiarowa
- baterie 2×AAA
- instrukcja obsługi
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | A63 |
| Zakres pomiaru | -40°C do 300°C; Sonda: -50°C do 300°C |
| Dokładność pomiaru | ±0,5°C (-30°C do 100°C); ±1,0°C (-50°C do -30°C); ±0,01×t°C (powyżej 100°C) |
| Minimalna głębokość pomiaru | 12,7 mm |
| Czas stabilizacji | ≤ 250ms (dla podczerwieni); Sonda NTC: zależnie od medium |
| Rozdzielczość | 0,1°C / 0,1°F |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 70°C |
| Wilgotność pracy | < 90% RH (non-condensing) |
| Typ sondy | NTC (stal nierdzewna, certyfikat FDA GRAS) |
| Konstrukcja | Składana sonda (foldable probe) z celownikiem laserowym |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wyświetlacz | LCD (z funkcją odwracania obrazu) |
| Funkcja data hold | Tak |
| Pomiar MAX/MIN | Tak (oraz funkcja różnicy temperatury) |
| Alarm | LED |
| Zmiana jednostek | °C / °F |
| Automatyczne wyłączanie | Tak (60s w trybie IR; 10 min w trybach Max/Min) |
| Waga | 180g |
Gross weight:
320
Net weight:
157
HS Code:
9025190090
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750563021
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf
