-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Termometr bezdotykowy OROMED ORO-T60 PERFECT
Symbol:
ORO-T60 PERFECT
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907222589533 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tryby pomiaru | Temperatura ciała |
| Umiejscowienie termometru | Uniwersalne |
| Czas mierzenia | 0,1 s |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Model | Termometr z funkcją teledetekcji |
| Jednostka miary | °C, °F |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 57mm |
| Długość | 173mm |
| Wysokość | 97mm |
