-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Termokubek - Stal Nierdzewna
Symbol:
HE.TK-TK1-SS-15
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908218702776 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Izolacja cieplna | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Pokrywa | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 250 ml |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Nadaje się do napojów | Kawa, Sok, Herbata |
| Chowany uchwyt | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Waga produktu | 133 g |
| Średnica | 7,5 cm |
| Pojemność | 250 ml |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 110mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów.
• Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów.
• Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia.
