Telewizor Samsung QE65LS03FWUXXH Neo QLED 65'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Symbol: QE65LS03FWUXXH
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Stojak typu Stojak na nogach
Interfejs do montażu panelu 400 x 300 mm
Rok wprowadzenia 2025
Typ ramki VNB (bardzo wąska ramka)
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Standard VESA Tak
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 112 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Pobór mocy 112 W
Pobór mocy (max) 190 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Tryb energooszczędny Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 211 kWh
Głębokość urządzenia (z podstawą) 256,8 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1456,7 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 866,5 mm
Głębokość (bez podstawy) 24,9 mm
Szerokość podstawy 104,2 cm
Waga (z podstawą) 22 kg
Głębokość podstawy 25,7 cm
Waga (bez podstawy) 21,8 kg
Szerokość (bez podstawy) 1456,7 mm
Wysokość (bez podstawy) 836,9 mm
Języki menu ekranowego Wielo
Liczba języków OSD 27
Sterowanie głosem Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
OSD Tak
Przewodnik głosowy Tak
Współpracuje z Samsung Bixby Tak
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przeglądarka internetowa Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Wi-Fi Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Supreme UHD Dimming
Multi View Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Widok przez stuknięcie Tak
Tryb gry Tak
Funkcja napisów Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Neo Quantum HDR
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Filmmaker Mode
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
Tryb ambientu Tak
AMD FreeSync Tak
Wsparcie MBR Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Czujnik Eco Tak
AI Upscale Tak
Obsługa aplikacji SmartThings Tak
Waga wraz z opakowaniem 32,3 kg
Szerokość opakowania 1598 mm
Wysokość opakowania 933 mm
Głębokość opakowania 164 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Typ zestawu montażowego Mocowanie ścienne
Zestaw do montażu Tak
Przewody Prąd przemienny
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
E-podręcznik Tak
Pilot zdalnego sterowania TM2561E
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 65"
Podświetlenie LED Tak
Technologia wyświetlacza Neo QLED
Kształt ekranu Płaski
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 100 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 144 Hz
Natywna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Typ podświetlenia LED Mini LED
Technologia interpolacji Motion Xcelerator
Typ HD 4K Ultra HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 163 cm
Kanały wyjścia audio 2.0.2 kan.
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Adaptacyjny dźwięk Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Moc wyjściowa (RMS) 40 W
Wejście PC (D-Sub) Nie
Wejście cyfrowe audio 1
Liczba złącz rf 2
Liczba portów USB 2.0 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Ilość portów HDMI 5
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wspólny interfejs Tak
Moduł CI+ Tak
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Automatyczne wyszukiwanie kanałów Tak
Smart TV Tak
Uniwersalna prowadnica Tak
HbbTV Tak
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) 2.0.4
Dublowanie dźwięku Tak
Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej Tak
Zainstalowany system operacyjny Tizen
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Interakcja głosowa w dalekim polu Tak
Telewizja internetowa Tak
Technologie Samsung (AV/TV) Wide Viewing Angle
Technologie Samsung (AV/TV) Neo Quantum HDR
Technologie Samsung (AV/TV) Micro Dimming
Technologie Samsung (AV/TV) EyeComfort Mode
Technologie Samsung (AV/TV) Art Mode
Technologie Samsung (AV/TV) AI Auto Game Mode
Technologie Samsung (AV/TV) Karaoke Mode
Technologie Samsung (AV/TV) 4K AI Upscaling Pro
Technologie Samsung (AV/TV) 4K AI Upscaling
Technologie Samsung (AV/TV) Active Voice Amplifier Pro
Technologie Samsung (AV/TV) Object Tracking Sound
Technologie Samsung (AV/TV) Real Depth Enhancer
Technologie Samsung (AV/TV) AI Motion Enhancer Pro
Technologie Samsung (AV/TV) Smart Calibration
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung TV Plus
Technologie Samsung (AV/TV) Adaptive Sound Pro
Technologie Samsung (AV/TV) Quantum Matrix Technology Slim
Technologie Samsung (AV/TV) Matte Display
Technologie Samsung (AV/TV) Auto HDR Remastering Pro
Technologie Samsung (AV/TV) Procesor NQ4 AI Gen3
Technologie Samsung (AV/TV) Q-Symphony
Technologie Samsung (AV/TV) Contrast Enhancer
Technologie Samsung (AV/TV) Art Store
Technologie Samsung (AV/TV) One Connect Box
Szerokość 1590mm
Długość 160mm
Wysokość 930mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
65"