Telewizor Philips 43PUS7000/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny (OUTLET)
Symbol: 43PUS7000/12
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Certyfikaty zgodności RoHS
Standard VESA Tak
Stojak typu Stojak na nogach
Konstrukcja bezramkowa Tak
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Materiał obudowy Plastik
Wskaźnik siły sygnału Tak
Kolor podstawy Czarny
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Kolor produktu Czarny
Typ zasilacza Wewnętrzny
Tryb energooszczędny Tak
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 75 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 42 kWh
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Wysokość (bez podstawy) 563 mm
Szerokość podstawy 77,4 cm
Głębokość (bez podstawy) 87 mm
Szerokość (bez podstawy) 958 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 958 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 582 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 226 mm
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Sterowanie głosem Tak
Wyłącznik czasowy Tak
Tryb ECO Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Tak
Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć HEIF
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standardy telegazety Hyper tekst
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów SMI
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Teletekst 1000 stron(y)
Głębokość opakowania 133 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 1045 mm
Wysokość opakowania 650 mm
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Technologia wyświetlacza LED
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Obsługiwane tryby wideo 1440p
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 480p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 576 (WSVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 720 (HD 720)
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Przekątna ekranu 43"
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD 4K Ultra HD
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ustawienia korektora Tak
Ilość głośników 2
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Wersja HDCP 2.3
Wyjścia słuchawkowe 1
Audio Return Channel (ARC) Tak
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Wejście PC (D-Sub) Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
HDCP Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów HDMI 3
Baterie w zestawie Tak
Czujnik światła Tak
Przedłużać podczerwieni Tak
Typ obsługiwanych baterii AAA
Tryb nocny Tak
System formatu sygnału analogowego Nieobsługiwany
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
Typ tunera Cyfrowy
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Obsługa Apple AirPlay 2 Nie
Telewizja internetowa Tak
HbbTV Tak
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo HBO
Funkcja Screen mirroring Tak
Smart TV Tak
Technologie Philips (AV/TV) Gamebar 2.0
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
Technologie Philips (AV/TV) IntelliSound Engine
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2266626
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Forest Stewardship Council (FSC)
Szerokość 1040mm
Długość 130mm
Wysokość 640mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"