Telewizor Philips 43PUS7000/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny (OUTLET)
Symbol: 43PUS7000/12
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Certyfikaty zgodności RoHS
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Stojak typu Stojak na nogach
Konstrukcja bezramkowa Tak
Wskaźnik siły sygnału Tak
Interfejs do montażu panelu 200 x 100 mm
Materiał obudowy Plastik
Kolor podstawy Czarny
Standard VESA Tak
Kolor produktu Czarny
Typ zasilacza Internal
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Tryb energooszczędny Tak
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 75 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 42 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Szerokość podstawy 77,4 cm
Głębokość (bez podstawy) 87 mm
Wysokość (bez podstawy) 563 mm
Szerokość (bez podstawy) 958 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 958 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 226 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 582 mm
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Tryb ECO Tak
Wyłącznik czasowy Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Sterowanie głosem Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Teletekst 1000 stron(y)
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio MP3
Standardy telegazety Hyper tekst
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć GIF
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Szerokość opakowania 1045 mm
Głębokość opakowania 133 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Podręcznik użytkownika Tak
Wysokość opakowania 650 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Podstawa biurkowa Tak
Przewody Prąd przemienny
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza LED
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Obsługiwane tryby wideo 480p
Natywna proporcja obrazu 16:9
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 576 (WSVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 43"
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Ilość głośników 2
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ustawienia korektora Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wejście PC (D-Sub) Nie
Wersja HDCP 2.3
Wyjścia słuchawkowe 1
HDCP Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów HDMI 3
Liczba portów USB 2.0 2
Tryb nocny Tak
Baterie w zestawie Tak
Czujnik światła Tak
Przedłużać podczerwieni Tak
Typ obsługiwanych baterii AAA
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
Typ tunera Cyfrowy
System formatu sygnału analogowego Nieobsługiwany
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo HBO
Funkcja Screen mirroring Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Nie
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
Technologie Philips (AV/TV) Gamebar 2.0
Technologie Philips (AV/TV) IntelliSound Engine
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2266626
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Forest Stewardship Council (FSC)
Szerokość 1040mm
Długość 130mm
Wysokość 640mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"