Telewizor LG 65QNED93A6A QNED EVO 65'' 4K Ultra HD 144 Hz WebOS Dolby Atmos Czarny
Symbol: 65QNED93A6A
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Stojak typu Podłączony stojak
Konstrukcja bezramkowa Tak
Rok wprowadzenia 2025
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 400 x 300 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 110 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 255 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Napięcie wejściowe AC 100-240 V
Tryb energooszczędny Tak
Szerokość podstawy 38 cm
Wysokość (bez podstawy) 830 mm
Głębokość podstawy 34 cm
Głębokość (bez podstawy) 58,5 mm
Szerokość (bez podstawy) 1445 mm
Waga (bez podstawy) 18,6 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 340 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1445 mm
Waga (z podstawą) 19,8 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 902 mm
Współpracuje z Samsung Bixby Nie
Tryb Hotelu Nie
Okres programowania 8 dni
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Apple Siri Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Podstawowy tryb hotelowy Tak
Przewodnik głosowy Tak
OSD Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Liczba języków OSD 38
Funkcja Picture-in-Picture Nie
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przeglądarka internetowa Tak
Bluetooth Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Wi-Fi Tak
Profile Bluetooth A2DP
Technologia przyciemniania podświetlenia Precision Dimming Pro
WiSA Ready Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision
Technologia High Dynamic Range (HDR) Filmmaker Mode
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dynamic Tone Mapping PRO
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Multi View Tak
Procesor obrazu α8 AI Processor 4K
Typ AMD FreeSync FreeSync
Tryb gry Tak
Nagrywanie USB Nie
Odtwarzacz DVD Nie
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Liczba rdzeni procesora 4
Technologia przetwarzania obrazu LG AI Picture Pro
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
AMD FreeSync Tak
Głębokość opakowania 144 mm
Wysokość opakowania 1000 mm
Szerokość opakowania 1795 mm
Waga wraz z opakowaniem 27,5 kg
Zawiera soundbar Nie
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Typ podświetlenia LED Mini LED
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 144 Hz
Technologia wyświetlacza QNED evo
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Technologia interpolacji Motion Pro
Długość przekątnej ekranu (cm) 164 cm
Natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD 4K Ultra HD
Przekątna ekranu 65"
Podświetlenie LED Tak
Kształt ekranu Płaski
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Tryby dźwięku Clear Voice Pro
Tryby dźwięku AI Sound Pro
Wbudowany subwoofer Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Moc RMS głośnika niskotonowego 20 W
Moc wyjściowa (RMS) 40 W
Kanały wyjścia audio 2.2 kan.
Ilość głośników 4
Audio Return Channel (ARC) Tak
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.1
Wspólny interfejs Tak
Wejście cyfrowe audio 1
Liczba portów USB 2.0 2
Liczba złącz rf 2
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Moduł CI+ Tak
Ilość portów HDMI 4
Wejście PC (D-Sub) Nie
Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) Tak
Okres gwarancji 2 lat(a)
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
HbbTV Tak
Wbudowany chromecast Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Smart TV Tak
Zainstalowany system operacyjny WebOS
Telewizja internetowa Tak
Technologie LG (AV/TV) Dynamic Tone Mapping Pro
Technologie LG (AV/TV) AI Sound Pro
Technologie LG (AV/TV) Bluetooth Surround Ready
Technologie LG (AV/TV) WOW Orchestra
Technologie LG (AV/TV) ThinQ™
Technologie LG (AV/TV) LG Sound Sync
Technologie LG (AV/TV) AI Acoustic Tuning
Szerokość 1790mm
Długość 135mm
Wysokość 980mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
65"