-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telewizor LCD 32"/32LR60006LA LG
Symbol:
32LR60006LA
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8806096143315 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Głębokość (bez podstawy) | 90 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 720 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 478 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 178 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 435 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 720 mm |
| Waga (bez podstawy) | 420 g |
| Szerokość podstawy | 59,7 cm |
| Głębokość podstawy | 17,8 cm |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | HE-AAC |
| Obsługiwane formaty audio | apt-X |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | AC3 |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | MP2 |
| Obsługiwane formaty audio | EAC3 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dynamic Tone Mapping |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Funkcje gier | Game Optimizer, HGiG |
| Wysokość opakowania | 516 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,6 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 798 mm |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Udostępnianie trybu dźwięku TV | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 23 |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Technologie LG (AV/TV) | a5 AI Processor Gen6 |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Sound |
| Technologie LG (AV/TV) | Works with Amazon Alexa |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Channels |
| Technologie LG (AV/TV) | Kompatybilność z Apple HomeKit |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Acoustic Tuning |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Sound Sync |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 130mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
32"
Dane producenta
LG Electronics Inc.
Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu 128
07336 Seoul
South Korea
gpsr@lge.com
