-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telewizor 75" Samsung QLED QE75QN85CATXXH
Symbol:
QE75QN85C
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8806094867817 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Standard VESA | Tak |
| Nazwa koloru | Bright Silver |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 77 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 218 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 77 W |
| Głębokość podstawy | 31,4 cm |
| Waga (z podstawą) | 39,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1670 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 957,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 34 kg |
| Szerokość podstawy | 42 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1019,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 313,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1670 mm |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| OSD | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wykrywanie jasności | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Bar 3.0, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Multi View | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Neural Quantum Processor 4K |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| AMD FreeSync | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Wykrywanie koloru | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Local Dimming |
| Głębokość opakowania | 197 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1877 mm |
| Wysokość opakowania | 1123 mm |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator Turbo+ |
| Typ podświetlenia LED | Mini LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Quantum Matrix Technology |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.2.2 kan. |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| HbbTV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Motion Xcelerator Turbo Plus |
| Szerokość | 1865mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 1125mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
75"
Dane producenta
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support
