-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telestar 5100001 radio Samochód Cyfrowy Czarny
Symbol:
560018
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262508450145 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Głębokość produktu | 29 mm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 69 g |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Przekątna ekranu | 2,3" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Radio | Samochód |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 330mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
2,3"
