-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telefon Samsung Galaxy A56 256GB Grey 6.7" 5G (8GB) DE Model Android
Symbol:
SM-A566BZACEUE
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8806095982595 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Termin aktualizacji zabezpieczeń | 31 March 2032 |
| Typ procesora | Samsung Exynos |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Model procesora | 1580 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Nazwa koloru | Awesome Lightgray |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Głębokość produktu | 7,4 mm |
| Szerokość produktu | 77,5 mm |
| Wysokość produktu | 162,2 mm |
| Waga produktu | 198 g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Modulacja | 1024-QAM |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Standardy 2G | GSM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 850 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 900 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1800 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1900 MHz |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.) | 1200 Mbit/s |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Obsługiwane pasma 5G | 900 |
| Obsługiwane pasma 5G | 800 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3500 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 2500 |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 1800 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2600 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2300 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3700 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 1700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 850 |
| Szybkość transmisji danych 5G (maks.) | 2,33 Gbit/s |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 TDD |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1700 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 px |
| Gęstość pikseli | 385 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 1200 cd/m² |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super AMOLED |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Drive |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Meet |
| Wsparcie aplikacji Google | YouTube |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Chrome |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Search |
| Wsparcie aplikacji Google | Gmail |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Maps |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Play |
| Widelec systemu operacyjnego | One UI 7.0 |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,051 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR głowy | 0,61 W/kg |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty audio | MXMF |
| Obsługiwane formaty audio | XMF |
| Obsługiwane formaty audio | IMY |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Obsługiwane formaty audio | RTTTL |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | MIDI |
| Obsługiwane formaty audio | OTA |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | Mid |
| Obsługiwane formaty audio | RTX |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M4V |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć użytkownika | 234,4 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Czas ładowania | 1,8 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 29 h |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.56" |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 123° |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 1,12 µm |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 1 µm |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/5.0" |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 84° |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/3.0" |
| Rozdzielczość drugiego aparatu - tył | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | DNG, HEIF, JPEG |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 78° |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1,12 µm |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu - tył | 5 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 81° |
| Rozmiar piksela trzeciego aparatu tylnego | 1,12 µm |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3.2" |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| ozdzielczość czwartego aparatu - tył | 50 MP |
| Szybkość zwolnionego tempa | 240fps @HD |
| Indeks naprawialności | 8.4 |
| Kompatybilność | Galaxy Ring, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Czas pracy baterii na cykl | 2674 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 2000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 95mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Rozdzielczość:
1080 x 2340 px
Przekątna ekranu:
6,7"
Dane producenta
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support
