-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telefon IP Snom D735 - Słuchawka przewodowa - W paśmie - Poza pasmem - Informacje SIP - 1000 wpisów - Dźwięk
Symbol:
4389
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260059582490 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa PoE | Tak |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Pobór mocy | 10 W |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Liczba klawiszy funkcyjnych | 32 |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SIPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SRTP |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | SIP (RFC3261), DHCP, NTP, HTTP/HTTPS/TFTP, LDAP, IPv4/IPv6 |
| Wi-Fi | Nie |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | SIP info |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | Poza pasmem |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | In-band |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Słuchawka | 4P4C |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | TFT |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Wykrywanie aktywności głosowej | Tak |
| Tłumienie hałasu (CNG) | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 |
| Kodeki dźwiękowe | G.722 |
| Kodeki dźwiękowe | GSM 6.10 |
| Kodeki dźwiękowe | G.727 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | USB |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przednia kamera | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Funkcja | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Wybieranie numeru | Tonowy |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Wskaźnik nieodczytanych wiadomości (MWI) | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 417mm |
| Wysokość | 234mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
2,7"
