-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tefal K2216S74 nóź kuchenny Stal nierdzewna 5 szt.
Symbol:
2100136154
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3168430369436 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość ostrza noża 2 | 20 cm |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość łopatek | 20 cm |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 5 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 36 szt. |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 225mm |
