-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Technaxx TX-165 Pudełko Zewnętrzna 1920 x 1080 px Ściana
Symbol:
TX-165
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260358124209 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Rozdzielczości wideo | 720 x 480 |
| Rozdzielczości wideo | 640 x 480 |
| Rozdzielczości wideo | 848 x 480 |
| Rozdzielczości wideo | 320 x 240 |
| Kolor produktu | Moro |
| Stopień ochrony IP | IP56 |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Typ mocowania | Ściana |
| Układ | Pudełko |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga produktu | 141 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa języków | Niemiecki |
| Obsługa języków | Angielski |
| Obsługa języków | Duński |
| Obsługa języków | Szwedzki |
| Obsługa języków | Holenderski |
| Obsługa języków | Francuska |
| Obsługa języków | Hiszpański |
| Obsługa języków | Włoski |
| Obsługa języków | Fiński |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 100° |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,2 mm (1 / 3.2") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 0.5 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 940 nm |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Liczba soczewek | 1 |
| Stała ostrość | Tak |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.06-0.15 m |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 210mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
2"
