-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Techly ICOC R7-7SS-300-BK kabel sieciowy Czarny 30 m Cat7 S/FTP (S-STP)
Symbol:
4333900
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4049759127022 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość | 600 MHz |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat7 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Długość kabla | 30 m |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Waga produktu | 1,19 kg |
| Głębokość produktu | 30000 mm |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 280mm |
