-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tarka czterostronna GEFU V-CUT G-10761
Symbol:
G-10761
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006664107617 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Plastik |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Rodzaj krajalnicy | Ręczny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Maksymalna grubość plastra | 3,5 mm |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wymienne ostrze | Tak |
| Minimalna grubość plastra | 1,5 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Długość produktu | 120 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 143mm |
| Wysokość | 95mm |
