-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB WiFi Gray
Symbol:
?
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6932554463786 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Graphite Gray |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 35 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wysokość produktu | 279,8 mm |
| Szerokość produktu | 181,7 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Rysik | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 billion |
| Przekątna ekranu | 12,1" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Gęstość pikseli | 249 ppi |
| Typ HD | 2.5K |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Pojemność baterii | 12000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,28 |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Stopień ochrony IP | IP53 |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 6198 min |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 33mm |
| Wysokość | 200mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Rozdzielczość:
2560 x 1600 px
Przekątna ekranu:
12,1"
Dane producenta
Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o
Postępu 14B
02-676 Warszawa (Mokotów)
Poland
service.pl@support.mi.com
