-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tablet Ordissimo 10'' SC9863A 4 GB / 64 GB / Wifi / BT / USBC Android
Symbol:
ART0418
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3760179061659 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | SC9863A |
| Producent procesora | Unisoc |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Wysokość produktu | 162,4 mm |
| Szerokość produktu | 243,6 mm |
| Głębokość produktu | 8,6 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Nie |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | Flash |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
| Indeks naprawialności | 7.7 |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR głowy | 1,14 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,21 W/kg |
| Extremities SAR (EU) | 1,21 W/kg |
| Szerokość | 35mm |
| Długość | 163mm |
| Wysokość | 84mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
1200 x 1920 px
Przekątna ekranu:
10,1"
