-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRI PAR 8x9W MKII RGB - reflektor LED RGB
Symbol:
5907780140191
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907780140191 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wyjście DMX | 1 |
| Wejście DMX | 1 |
| Typ produktu | Oświetlenie LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 75 W |
| Waga produktu | 1 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość diod oświetlenia | 8 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 220mm |
