-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet Switch 5 Port Gbit PoE+ 32W Metall
Symbol:
TPE-TG52
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931162219 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | PoE |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Prąd wejściowy | 1.2 A |
| Napięcie wejściowe DC | 54 V |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 246 g |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
| MTBF (PoE) | 3516000 h |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,128 MB |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Prędkość przekazywania | 7,44 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 32 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Typ przełączników modułów optycznych | Gigabit Ethernet |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |
