-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet Switch 18-Port Gigabit 4PPoE
Symbol:
TPE-BG182G
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931161816 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Obsługa 10G | Nie |
| Półdupleks | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 323068 h |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 17,8 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 36 Gbit/s |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 95 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 440 W |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |
