-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet Switch 10-portowy przemysłowy Gbit PoE+ L2 metal IP30
Symbol:
TI-PG102I
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931161342 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 24 - 57 V |
| Pobór mocy (max) | 253 W |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 930 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Obsługa MIB | MIB II RFC 1213, MIB RFC 1493, RMON (1,2,3,9) RFC 2819 RFC 1757 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1AX |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 562234 h |
| Listwa dołączona | Tak |
| W zestawie szyna DIN | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 128 MB |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 256 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
