-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet KVM 2-Port DVI USB Switch mit Audio Kit
Symbol:
TK-204UK
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931304411 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 520 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Liczba komputerów | 2 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Zasilanie | 5V, 2A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ zasilacza | DC |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 65,5 x 154 x 27 mm |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 2 |
| Inne połączenia | 2x USB-B 2x DVI-I 2x USB-A 1x DVI 15-pin FM 2x 3.5 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 290mm |
