-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet Industrie Switch 5 Port Gbit IP30 DIN-Rail Metall
Symbol:
TI-G50
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931160321 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Pobór mocy (max) | 2,76 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 168 g |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 510304 h |
| Rozmiar bufora | 1024 KB |
| Listwa dołączona | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 5 |
| Zasilanie | 12 - 56 VDC / 18 - 36 VAC |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |
