-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet Industrie Switch 5 Port Fast Ethernet L2 DIN-Rail
Symbol:
TI-E50
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931161755 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Diody LED | Tak |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 56 V |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Pobór mocy (max) | 2,24 W |
| Szerokość produktu | 104 mm |
| Waga produktu | 486 g |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Pełny dupleks | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 510304 h |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 0,744 Mpps |
| Pamięci bufora pakietów | 0,056 MB |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |
