-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TRENDnet 6-Port 10G Switch
Symbol:
TEG-S762
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931140729 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 11,9 W |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3an |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługa 10G | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 379884 h |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Store-and-forward | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 2 MB |
| Prędkość przekazywania | 44,64 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 60 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |
