-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TP-Link Omada POE380S adapter PoE 10 Gigabit Ethernet
Symbol:
POE380S
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4895252506341 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 1.6 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Obsługa PoE | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 1000/10000 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 90mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać obudowy zasilacza ani nie próbować naprawiać go samodzielnie.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
• Nie otwierać obudowy.
• Unikać kontaktu z wodą.
• W przypadku kontaktu z substancjami wewnątrz zasilacza, natychmiast przemyć skórę dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi urządzeń elektronicznych.
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
