-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TP-Link Omada EAP725-Outdoor 5000 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Symbol:
579538
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 1210002610995 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| 5 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11v |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11be |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11r |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 4324 Mbit/s |
| Izolacja bezprzewodowa | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000/2500Base-T |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Management VLAN |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| BeamForming | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Status |
| Przeznaczenie | Pręt, Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 18,4 W |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Ilość wsparć SSID | 16 |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Syslog | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | NCC |
| Certyfikaty zgodności | Industry Canada (IC) |
| Certyfikaty zgodności | JRF |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typ anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 13,2 dBi |
| Ilość anten | 8 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 241mm |
| Wysokość | 105mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
