-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT Most sieciowy 867 Mbit/s Biały
Symbol:
EAP215-Bridge KIT
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 1210002603744 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Most sieciowy |
| Typ mocowania | Pręt |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Diody LED | Zasilanie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Power over Ethernet | 24 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Szerokość produktu | 224 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11be |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| PoE+ Injektor(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jednopasmowy (5 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 5 GHz |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Typ anteny | 2x2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 14 dBi |
| Maksymalny dystans transferu | 5000 m |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 240mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
