-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TP-Link CPE220 punkt dostępowy WLAN 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Symbol:
CPE220
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935364091583 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Liczba kanałów | 5 kan. |
| Zakres częstotliwości | 40 MHz |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Szerokość pasma | 2,4 GHz |
| RTS / CTS próg | Tak |
| 5 GHz | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.483 GHz |
| 2,4 GHz | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 10,8 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Ilość wsparć SSID | 1 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 152-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS) | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Transmisja SSID włączona/wyłączona |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje zarządzania | Pharos Control |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Protokoły zarządzające | TDMA |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wewnętrzna ilość portów RJ-45 | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 12 dBi |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Ilość anten | 2 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 115mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
