-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TP-Link Archer TX3000E Wewnętrzny WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s
Symbol:
13206759
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935364052256 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Antena | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Obsługiwane produkty | CE, FCC |
| Głębokość produktu | 120,8 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Szerokość produktu | 95,2 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2402 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Modulacja | 64-QAM |
| Modulacja | 16-QAM |
| Modulacja | 256-QAM |
| Modulacja | OFDM |
| Modulacja | DQPSK |
| Modulacja | DBPSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 574 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1733 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2402 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN / Bluetooth |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość anten | 2 |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 120mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
