-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
THULE PLECAK DO LAPTOPA TACT 14" 16L CZARNY 3204711
Symbol:
3204711
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 085854251952 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Odłączany pasek na ramię | Nie |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń tylna |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Poliester pochodzący z recyklingu |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszeń tylna | Tak |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Materiały | Nylon |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Objętość | 16 l |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 348 x 19 x 243 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 220 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 440mm |
