-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TEESA GRILL GAZOWY BBQ 2000 - 2 PALNIKI
Symbol:
TSA0080
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901890034890 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pokrywka | Tak |
| Rodzaj rusztu | Stalowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Półki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość produktu | 980 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Model | Grill |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2500 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Źródło ciepła | Gaz |
| Termometr | Nie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2500 W |
| Zapalarka palników | Przycisk |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| nogi | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 460mm |
| Wysokość | 510mm |
Dane producenta
Lechpol Electronics Leszek sp k.
Garwolińska 1
08-400 Miętne
Poland
256850040
serwis@lechpol.pl
