-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TEESA GRILL GAZOWY BBQ 1000- 1 PALNIK/ SKŁADANY
Symbol:
TSA0150
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901890062480 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj rusztu | Stalowy |
| Pokrywka | Tak |
| Półki | Tak |
| Wysokość produktu | 1035 mm |
| Szerokość produktu | 990 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Model | Grill |
| Źródło ciepła | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3600 W |
| Termometr | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Zapalarka palników | Przycisk |
| Koła transportowe | Tak |
| nogi | Tak |
| Szerokość | 630mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 350mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Ten produkt zawiera GHS02: Flammable i pod ciśnieniem, trzymaj z daleka od źródeł ognia.
• Używaj tylko na zewnątrz w dobrze wentylowanych miejscach.
• Nie wyrzucaj grillu do zwykłego śmietnika, ponieważ może to być niebezpieczne dla środowiska.
Dane producenta
Lechpol Electronics Leszek sp k.
Garwolińska 1
08-400 Miętne
Poland
256850040
serwis@lechpol.pl
