-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TECHLY ADAPTER/KABEL SIECIOWY USB-C NA GIGABIT ETHERNET RJ45 1M
Symbol:
TLY_369700
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8059018369700 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Standard kabla | Cat6 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Tkanina |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | USB Type-A |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Waga produktu | 56 g |
| Średnica zewnętrzna | 5,6 mm |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
Dane producenta
IC INTRACOM ITALIA SPA
Viale Europa, 33
33077 Sacile
Italy
390434735573
info@icintracom.it
