-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
TCL NXTPAPER 11 Plus Mediatek 256 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15 Szary
Symbol:
9469X2-2CLCA111
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894461780771 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Typ procesora | MediaTek |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G57 MP2 |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Space Gray |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 33 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 33 W |
| Wysokość produktu | 260,5 mm |
| Głębokość produktu | 6,5 mm |
| Szerokość produktu | 176,8 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GPS | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Rysik | Tak |
| Etui na tablet w zestawie | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przekątna ekranu | 11,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 3:2 |
| Typ HD | 2.2K |
| Rozdzielczość | 2200 x 1440 px |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 229 ppi |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Technologia dolby | DTS |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Nośniki | eMMC |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ładowanie wsteczne | Tak |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Czas ładowania | 1,8 h |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Indeks naprawialności | 3 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 4931 min |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 191mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Rozdzielczość:
2200 x 1440 px
Przekątna ekranu:
11,5"
Dane producenta
TCL Communication Ltd
Science Park, Shatin
852 Hong-Kong
China
productsafety_tct@tcl.com
