-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szybkowar Xiaomi Electric Pressure Cooker 4.8L EU | 1000W
Symbol:
BHR8845EU
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941812792261 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Licznik timera (maksymalny) | 24 h |
| Wyjmowany garnek | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Całkowita pojemność | 4,8 l |
| Włączenie/wyłączenie światła | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Minutnik | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Łatwy do czyszczenia dzbanek | Tak |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Szerokość produktu | 296 mm |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 347 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Miarka | Tak |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 480mm |
Dane producenta
Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o
Postępu 14B
02-676 Warszawa (Mokotów)
Poland
service.pl@support.mi.com
