-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szybkomłyn taśmowy model 0820 Stretta
Symbol:
K106-00Z
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8007062820029 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1080 W |
| Napięcie wejściowe AC | 115-230 V |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Pojemnik na mleko | Nie |
| Maksymalne ciśnienie | 16 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 450mm |
