-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szybki młynek do Espresso Mühle Apollo
Symbol:
20323894000
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8007062006058 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Wbudowany dozownik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 3 |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 400 g |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Szerokość | 293mm |
| Długość | 508mm |
| Wysokość | 238mm |
