-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szybka maszyna taśmowa do młynów 0820 Stretta Czerwona
Symbol:
K106-010
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8007062820036 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc | 1080 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Rura pary | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Podgrzewacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Nie |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 450mm |
