-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Sztanga/gryf stały gumowany 40 kg HMS GSG40
Symbol:
17-58-011
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695508970 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Standardowa sztanga |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny, Stal |
| Typ gryfu | Prosty |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Średnica tulei ciężarka | 2,8 cm |
| Waga produktu | 40 kg |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 1280mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 205mm |
